دلم میخواهد فریاد بزنم که فهمیدم!

راهنمای سفر

سفر

عنوان چقدر میخواد مهم باشه مگه؟ راهنمای سفر یا هر چی ! از این به بعد هم یواش یواش همه تصاویر یکسان میکنم که دغدغه نباشه چی بزارم بعنوان عکس چی بزارم. انگار وقتی نم نم یه سری چزا میفهمی رنگ و بوی خیلی چیزا تغییر میکنه.

یه مطلب خیلی قشنگ از دکتر قمشه ای داشتم میدیدم توی ایسنتا، میگفت که این آدمیزاد با آرزو کردن با رویا سازی میتونه به یه چیزایی برسه، این واقعا میتونم بگم از اون نکته کلیدی هاست که میشه زندگی رو زیر رو کنه! فقط با رویا! وقتی آرزوش رو داشته باشی کل هستی دست به دست هم میده تا تو رو به اون خواسته برسونه

نکته اش اینجاس دو تا داستان داره این که میدن یا نمیدن بهمون. اولیش میتونه این باشه که آیا واقعا اون خواسته از ته دل میخوایمش یا فقط میخوایم چون فلانی و فلانی هم داره ، دومیش هم میتونه این باشه که ظرفیت وجودی ما پذیرای اون خواسته هست یا نه ! البته این نکات رو نه اون بنده خدا قمشه ای گفته نه صاحب شعر که من دارم حرفشو میزنم. بنظر خودم چه خوب بخوای چه بد بخوای بهت میدن. اینکه دقیقا کی بهت میده رو شاید نفهمی که چقدر همه چی دست به دست هم داده تا به خواسته خوب یا بدمون برسیم. بماند که قبلا صحبت کردیم خوب و بد نسبی وشخصیه اما در کل دادنی رو میدن. به من و تو ندن به کی میخان بدن !! اینجوری فکرش کنیم تا بیشتر بشینه به ته دل بلکه سریعتر اجابت شه. شعر هم اینه که قمشه ای داشت صحبت میکرد.

حس خوبی میده بهم، ای عالم تو مجبوری به من بدی! این یه دستور از طرف یک خالقه !

کین طلب در تو گروگان خداست زانک هر طالب به مطلوبی سزاست

جهد کن تا این طلب افزون شود تا دلت زین چاه تن بیرون شود


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.